Porozmawiajmy.

Pomogę Ci ruszyć z miejsca oraz przywrócić radość i spokój do Twojego życia.

Ile razy miałaś/miałeś poczucie przytłoczenia? Albo uczucie, że zostajesz z tyłu, podczas gdy cały świat i wszyscy Twoi znajomi są już daleko z coaching trening mentalny wroclawprzodu?

Pożera Cię stres i nie pamiętasz już, kiedy ostatnio dobrze spałaś/spałeś?

Nie wiesz, co robić dalej w życiu, napotkałaś/napotkałeś ścianę?

Pamiętaj, że nie musisz radzić sobie ze wszystkim sama/sam. Pozwól sobie pomóc.

Pracując ze mną:

 • odkryjesz idealnie dopasowaną do siebie pracę lub zaplanujesz własny biznes,
 • odkryjesz swoje mocne strony i drzemiące w Tobie możliwości,
 • przywrócisz do swojego życia spokój i harmonię,
 • zaczniesz żyć w zgodzie ze sobą i realizować swoją wizję życia,
 • zdobędziesz odwagę do życia pełnego radości i pasji,
 • zaczniesz działać bardziej efektywnie i osiągać swoje cele,
 • pokonasz blokady i przekonania, hamujące Cię przed działaniem,
 • rozwiążesz życiowe dylematy,
 • zwiększysz samoakceptację, poczucie własnej wartości i pewność siebie.

 


Czym jest coaching?

Wokół coachingu narosło wiele mitów. A prawda wcale nie jest skomplikowana.

coaching wrocławCoaching to wyjątkowy proces, w którym pracujesz nad realizacją swoich celów z moim wsparciem. Towarzyszę Ci w odkrywaniu siebie i w uwalnianiu swojego potencjału. Nie doradzam, nie mądrzę się, nie motywuję “Możesz wszystko!”, nie oceniam – to Ty jesteś ekspertem od samego siebie. Zadaję pytania i wskazuję ćwiczenia do wykonania, byś mógł dokonać realnej zmiany.

Z definicji International Coaching Federation: “Dzięki coachingowi klienci ustalają konkretniejsze cele, optymalizują swoje działania, podejmują trafniejsze decyzje i pełniej korzystają ze swoich naturalnych umiejętności. Profesjonalni coachowie zapewniają nieustającą współpracę przygotowaną specjalnie w celu niesienia pomocy klientom w osiąganiu satysfakcjonujących rezultatów w ich życiu zawodowym i osobistym. Coachowie pomagają ludziom poprawiać ich osiągnięcia i podnosić jakość ich życia.”

Jako coach pracuję online lub stacjonarnie we Wrocławiu. Sesja standardowo trwa 60 minut.

Chcesz sprawdzić, czy coaching jest dla Ciebie? Umów się na bezpłatną konsultację wstępną przez Skype (Dodaj nowy termin -> Bezpłatna konsultacja 30 min. Dodaj mnie do kontaktów na Skype – znajdziesz mnie po mailu emilia@careerup.pl).


Czym jest trening mentalny?

Trening mentalny narodził się w sporcie, choć z powodzeniem może być stosowany w życiu i w biznesie. Standardowo w sporcie trenuje się 3 aspekty:

 • trening fizyczny – np. siłowy, poprawianie kondycji, wydolności itp.
 • trening techniczny – ćwiczenie poszczególnych umiejętności w danej dyscyplinie, np. serwis, odbiór piłki, atak w siatkówce,
 • trening taktyczny – np. różne warianty rozegrania piłki w zależności od przeciwników.

Ale jak często oglądając transmisje z zawodów słyszysz teksty w stylu “Zawiodła głowa”, “zabrakło koncentracji”, “brak mu mentalności zwycięzcy”? Trening mentalny to właśnie przygotowanie do zawodów też… głowy 🙂 Umysłu, myśli.

W uproszczeniu, trening mentalny polega na wytrenowaniu sobie głowy, żeby myśleć i działać w pewien określony sposób i skuteczniej osiągać swoje cele. W swojej pracy używam metodologii Mental Power, korzystającej z najnowszego dorobku neuronauki, psychologii, ale też znanych od lat technik jak medytacja czy wizualizacja.

Jako trener mentalny pracuję online lub stacjonarnie we Wrocławiu. Sesja standardowo trwa 60-90 minut.

Chcesz sprawdzić, czy trening mentalny jest dla Ciebie? Umów się na bezpłatną konsultację wstępną przez Skype (Dodaj nowy termin -> Bezpłatna konsultacja 30 min. Dodaj mnie do kontaktów na Skype – znajdziesz mnie po mailu emilia@careerup.pl).


Nie musisz już teraz rozróżniać, czego potrzebujesz. Umów się na gratisową sesję wstępną i opowiedz mi, w czym mogę Ci pomóc.

Umów się na bezpłatną konsultację
 
Dlaczego warto wybrać pracę 1 na 1?
 • podczas spotkania skupiam się tylko na Tobie,
 • to Twój czas – Ty decydujesz, na co chcesz go wykorzystać,
 • pracujemy nad Twoimi emocjami, wartościami, trudnymi przypadkami. Dużo łatwiej będzie Ci porozmawiać ze mną, niż odkrywać się przed grupą.
Do kontaktu zapraszam szczególnie:
 • osoby pracujące na etacie, które szukają pomysłów na nową ścieżkę kariery,
 • osoby myślące nad założeniem własnego biznesu,
 • przedsiębiorców, którzy czują, że poza biznesem nie mają czasu na życie, praca ich przytłacza,
 • każdą osobę, która czuje, że potrzebuje zmiany w życiu, która nie może sobie poradzić z jakimś problemem, która chce żyć po swojemu, która odczuwa strach przed działaniem, chce podnieść swoją pewność siebie.

 

Wierzę, że szczęście zależy od poziomu radości w naszym życiu oraz poczucia wewnętrznego spokoju. Odnajdźmy je razem!

 

Umów się na bezpłatną konsultację

Klienci o pracy ze mną:

Współpraca była kompleksowa, poukładałam sobie wszystko w głowie

Zdecydowałam się na współpracę z Emilią, ponieważ utknęłam w martwym punkcie, jeżeli chodzi o życie zawodowe. Brakowało mi pomysłów na to, czym mogłabym się zająć.


Dzięki sesjom poukładałam sobie wszystko w głowie. Co ciekawe, współpraca z Emilią nie wprowadziła "trzęsienia ziemi" w moim życiu. Zrozumiałam, że chcę zmienić pracę na spokojnie i z głową. Powinna to być przemyślana decyzja, aby nie trafić z deszczu pod rynnę. Ale już pojawiły się pewne małe, pozytywne zmiany. Rozpoczęłam współpracę z fundacją, która pracuje nad ważnymi dla mnie kwestiami -  nad równym dostępem do szeroko pojętej edukacji.


Kilka lat temu korzystałam z usług doradcy zawodowego działającego przy uniwersytecie. Jednak spotkanie polegało tylko na zrobieniu testów, a wyników nigdy nie otrzymałam. Współpraca z Emilią była kompleksowa, ponieważ zajęłyśmy się dokładną analizą mojego dotychczasowego życia zawodowego, sięgnęłyśmy pamięcią nawet do czasów dzieciństwa. Również patrzyłyśmy na moje mocne strony z uwzględnieniem tego, co lubię robić.


Sesje z Emilią to doskonała okazja, by zrobić dokładną analizę swojego życia zawodowego. Na co dzień o tym nie myślimy, nie mamy czasu, albo po prostu nie przychodzi nam to do głowy. Oprócz analizy przygotowuje się konkretny plan działania, którego celem może być na przykład znalezienie wymarzonej pracy. Ta wymarzona praca jest konkretnie określona, ma kilka wariantów i wynika to z wielu spotkań, analiz i zadań domowych. Dodatkowo decydując się na zmianę branży, wiemy, nad jakimi umiejętnościami mamy popracować i co już umiemy. Po zakończonej współpracy wiemy co mamy robić. Poza tym cały czas mogę liczyć na jej wsparcie 🙂

Anna Witko
specjalista ds. finansów

<<
>>