Czym jest coaching i jak mogę Ci pomóc?

Wokół coachingu narosło wiele mitów. A prawda wcale nie jest skomplikowana.

Coaching to wyjątkowy proces, w którym pracujesz nad realizacją swoich celów z moim wsparciem. Towarzyszę Ci w odkrywaniu siebie i w uwalnianiu swojego potencjału. Nie doradzam, nie mądrzę się, nie motywuję "Możesz wszystko!", nie oceniam - to Ty jesteś ekspertem od samego siebie. Zadaję pytania i wskazuję ćwiczenia do wykonania, byś mógł dokonać realnej zmiany.

Z definicji International Coaching Federation: “Dzięki coachingowi klienci ustalają konkretniejsze cele, optymalizują swoje działania, podejmują trafniejsze decyzje i pełniej korzystają ze swoich naturalnych umiejętności.Profesjonalni coachowie zapewniają nieustającą współpracę przygotowaną specjalnie w celu niesienia pomocy klientom w osiąganiu satysfakcjonujących rezultatów w ich życiu zawodowym i osobistym. Coachowie pomagają ludziom poprawiać ich osiągnięcia i podnosić jakość ich życia.”

coaching wrocław
coaching kariera biznes wrocław

Kiedy możemy pracować?

  • jeśli czujesz, że masz w sobie jakieś wewnętrzne blokady przed działaniem,
  • chcesz dokonać jakiejś zmiany w życiu,
  • chcesz coś w życiu osiągnąć, ale nie wiesz, jak wyznaczyć cel,
  • istnieje różnica pomiędzy tym, jaki jesteś teraz, a jaki chcesz być,
  • nie możesz znaleźć rozwiązania jakiegoś problemu.

Czego może dotyczyć coaching? Specjalizuję się w tematach kariery zawodowej, własnego biznesu i relacji interpersonalnych. Coaching jednak jest na tyle uniwersalną metodą, że możemy pracować też z innymi tematami. Możemy pracować online lub stacjonarnie we Wrocławiu.

Chcesz sprawdzić, czy coaching jest dla Ciebie? Umów się na bezpłatną konsultację wstępną przez Skype (Dodaj nowy termin -> Bezpłatna konsultacja 30 min. Dodaj mnie do kontaktów na Skype - znajdziesz mnie po mailu emilia@careerup.pl).

 

Jeśli jesteś zdecydowana/y, zamów swoją pierwszą sesję w cenie 170 zł za godzinę.

Potrzebujesz konkretnej porady, wiedzy z zakresu rekrutacji i kariery? Wybierz konsultacje.

Klienci o pracy ze mną

Polecam pracę z Emilią każdemu, kto potrzebuje zyskać pewność siebie

Praca z Emilią przyniosła mi wiele efektów. Z perspektywy czasu widzę, że cały proces składał się z logicznych etapów – od lepszego poznania siebie do zauważenia swoich błędów podczas rekrutacji. Teraz uczestniczę w procesach rekrutacji bardziej świadomie. Wspomnieć warto, że dzięki Emilii umocniłem swoje przekonanie na temat tego, co chcę robić w życiu i co sprawia mi największą radość w kontekście zawodowym. Nie żałuję ani trochę, że skontaktowałem się z Emilią, naprawdę mi pomogła i polecam pracę z nią każdemu, kto potrzebuje zyskać pewność siebie, samoświadomość oraz wiedzę, co chce w życiu osiągnąć - i jak to osiągnąć.

Krzysztof Matlak student zarządzania

<<
>>